PROGRAMMA Firesafety & Security Event 2023
Het is mogelijk uw presentatie, vergadering of workshop tijdens het Event te organiseren. Hiervoor zijn diverse ruimten ingericht, waar u in alle rust uw gasten kunt ontvangen, zonder de eventvloer te hoeven verlaten. Hieronder ziet u de verschillende ruimten. Als u klikt op een van de rooms ziet u de tijdschema’s voor woensdag 12 en donderdag 13 april en welke blokken nog vrij zijn. De beschikbaarheid is onder voorbehoud, het kan zijn dat de meest recente reserveringen nog niet zijn verwerkt.
Kosten
U betaalt per slot. Voor één slot krijgt u 50 minuten spreektijd op een door u gekozen dag. Tot en met 10 maart krijgen exposanten de voorkeur boven niet-exposanten bij de inschrijving. Na 11 maart kunnen ook niet-exposanten zich inschrijven voor een tijdslot.
Room | Kosten | Specificatie |
Boardroom | € 400,- | 12-15 personen |
Chatroom | € 600,- | 30-35 personen |
Meetingroom | € 600,- | 30-35 personen |
Conferenceroom | € 800,- | 50-60 personen |
Interesse?
Bent u geïnteresseerd in het verzorgen van een presentatie of workshop? Stuur dan een e-mail aan: info@fssevents.nl. U ontvangt van ons dan nadere informatie.